Výživové
poradenství
online

Výživové poradenství online je skvělou možností pro všechny, kteří chtějí zlepšit své stravovací návyky a dosáhnout lepšího zdraví a vysněné postavy z pohodlí domova. Vytvořím pro Vás individuální stravovací plán a poradím Vám s výběrem vhodných potravin a případných doplňků stravy. S mým online výživovým poradenstvím můžete získat cenné rady a podporu bez nutnosti návštěvy výživoví poradny.

Jak to funguje?

Po vyplnění objednávky Vám do emailu přijde dotazník ohledně Vašeho současného fyzického stavu, dosavadního stravování a Vašich cílů. Na základě těchto informací Vám do 10 dní vypracuji individuální stravovací plán. Tento plán bude zohledňovat Vaše potřeby a preference a bude Vám poskytnut s podrobným vysvětlením a doporučeními na základě nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Během celého programu s Vámi bude probíhat pravidelná komunikace, abychom mohli společně sledovat Vaše pokroky a případně upravit plán tak, aby byl co nejefektivnější pro dosažení Vašich cílů. Kromě toho získáte i další užitečné informace a tipy týkající se stravování a životního stylu, které Vám pomohou udržet Vaše výsledky i po skončení poradenství.

Jídelníček na míru

Individuální stravovací plán

Celý stravovací plán vychází z principů vyváženého stravování a  se skládá ze 2 jídelníčků (3 a 5 chodů denně), které můžete mezi sebou kombinovat. Každý chod obsahuje minimálně 10 variant a je jen na Vás, kterou si každý den zvolíte. Při výpočtu doporučeného množství kalorií vycházím z Vašeho současného zdravotního stavu a Vašich pravidelných aktivit. Jídelníčky obsahují podrobný návod na jejich použití, odpovědi na nejčastější otázky a možné alternativy k jednotlivým potravinám. Navíc obdržíte obrázkový seznam doporučených potravin, deník pro kontrolu Vašich návyků a tabulku pro přepočet syrových a vařených potravin. 

Objednávka
jídelníčku

Cena 2000 Kč

Obsah jídelníčku na míru:

  • sestavení jídelníčku na míru (3 nebo 5 chodů) na základě vyplněného vstupního dotazníku
  • více než 10 variant u každého chodu
  • varianty se skládají z běžně dostupných surovin
  • 30 dní online spolupráce
  • doplňující materiály (deník pro kontrolu návyků, obrázkový nákupní seznam, tabulka pro přepočet surovin)

Prodloužení
poradenství

Cena 500 Kč

Obsah prodloužení:

  • 30 dní online poradenství
  • úpravy dosavadního jídelníčku

Nejčastější dotazy

Pro objednání stačí zadat své jméno a emailovou adresu, na kterou přijde dotazník a pokyny k platbě. Jídelníček bude vypracován do 10 dní od obdržení platby.

Oba jídelníčky obsahují stejné množství kalorií a makroživin. Jde o stejné množství jídla, které je rozděleno buď do 3 větších nebo 5 menších porcí. Můžete vyzkoušet obě varianty a tak se rozhodnout, jaká frekvence stravování Vám vyhovuje více.

U každého chodu máte na výběr z minimálně 10 variant. Pro jednotlivé potraviny jsou uvedeny ještě možné alternativy, takže si určitě vyberete to nejlepší pro Vás.

Přibližné hodnoty se nedají napsat takto obecně. Jídelníčky jsou vytvořeny na míru Vám a Vašemu životnímu stylu. Zohledňují Vaše zaměstnání, fyzické aktivity a hlavně Vaše cíle. Nutriční hodnoty jednotlivých chodů můžeme dále upravit dle Vašich preferencí. Při výpočtu se však držím základního pravidla, že příjem nesmí nikdy klesnout pod hodnotu bazálního metabolismu.

Pokud máte alergii nebo intoleranci na některé potraviny, nemohu Vám jídelníček vytvořit.

Ne. Jídelníčky pro vegany a vegetariány nepřipravuji.

Nejčastěji se jídelníček mění během 1-2 měsíců, abychom společně vše nastavili co nejlépe (například zvýšení či snížení příjmu, poměr makroživin). Při dlouhodobější spolupráci pak záleží na Vašich výsledcích.

Jídelníčky jsou naprosto stejné, liší se pouze komunikace. Někdo dává přednost pravidelným osobním kontrolám včetně převážení na bioimpedančí váze, někomu více vyhovuje komunikace přes email. Snažím se tak pomoci i lidem, kteří by za mnou museli složitě dojíždět.