Objednávka
jídelníčku na míru

Pro správné sestavení jídelníčku budu potřebovat několik důležitých informací

Při jejich vyplňování dávejte pozor a vše po sobě zkontrolujte. Díky tomu pak nebudete muset čekat na případnou opravu jídelníčku. Zadejte všechny informace, které mi pomohou pochopit vaši současnou situaci, dosavadní stravování a váš cíl. Díky tomu budu moci jídelníček sestavit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Veškeré informace o jídelníčku na míru a spolupráci se mnou naleznete zde: Jídelníček na míru. Pokud si nebudete jistí, jakou například zvolit pohybovou aktivitu, budou vás zajímat doplňující informace a nebo se budete chtít ujistit, že je tento jídelníček vhodný právě pro vás, neváhejte mě kontaktovat na mé facebookové stránce nebo mi napište e-mail.

Po odeslání objednávky vám přijde na e-mail potvrzení a pokyny k platbě. Jídelníček na míru bude vypracován nejpozději do 10 dní od připsání platby na účet. Veškeré materiály včetně vašeho jídelníčku na míru vám přijdou do e-mailové schránky.

Základní informace


Pohybová aktivita

Složení těla

Přilož fotografie své postavy nebo výsledek měření InBody. Bez nich nebude možné jídelníček sestavit. Můžes se vyfotit bez obličeje a nebo jej pak rozostřit.
Fotografie nebudou nikde zveřejněny ani sdíleny!


Doplňující informace

Veškeré tyto informace mi pomohou lépe sestavit tvůj jídelníček.


Fakturační údaje


Celkem: