Jídelníček
na míru

Tento jídelníček na míru je pro tebe, pokud:

  • držíš často diety, přesto se ti nedaří dosáhnout svých cílů
  • tě už unavuje začínat pořad znovu a znovu
  • se pravidelně hýbeš, ale nevidíš, že by se tvá dřina vyplácela
  • se cítíš unaveně, nespíš dobře a máš stále hlad
  • se snažíš jíst „správně“, ale chybí ti tvá oblíbená jídla
  • se vyhýbáš oslavám a restauracím, protože máš strach, že opět selžeš
  • chceš být silnější, rychlejší, zdatnější, ale nevíš, jak správně jíst
  • se chceš cítit lépe a zdravěji

ŘEŠENÍM TVÉHO PROBLÉMU MŮŽE BÝT PRÁVĚ TENTO JÍDELNÍČEK, SESTAVENÝ PŘESNĚ NA MÍRU!

Proč se rozhodnout pro jídelníček ode mě?

Jídelníček vychází z principů pestrého a vyváženého stravování. To znamená, že jeho účelem není vynechávat jednotlivé složky stravy jakou u diet typu low-carb, low-fat. Strava má být rozmanitá, proto budeš mít každý den na výběr z desítek variant pokrmů u každého chodu. Navíc si můžeš vybrat variantu, která bude nejvíce vyhovovat tvému současnému životnímu stylu a momentální chuti. Ať už tvé cíle souvisejí s úbytkem hmotnosti, zvýšením výkonnosti, nebo zlepšením tvého stravování a skoncováním s věčnými dietami, tak ti se vším pomůže právě tento jídelníček. Po celou dobu spolupráce budu tvým mentorem – rádcem a pokusím se ti předat veškeré své znalosti.

Z jakých variant jídelníčku si můžeš vybrat?

Základní varianta

Základní jídelníček složený z 5 chodů denně. U každého chodu budeš mít na výběr z několika variant a je pouze na tobě, kterou si vybereš. Díky tomu nemusíš dodržovat přesný rozpis jídel, jak tomu u mnoha jídelníčků bývá. Jednotlivé varianty mezi sebou můžeš libovolně kombinovat. Jídelníček je složen z běžně dostupných surovin, které nakoupíš v každém supermarketu. Součástí této varianty je i měsíční spolupráce, kdy společně budeme sledovat tvůj pokrok během pravidelných kontrol.

Rozšířená varianta

ato varianta obsahuje vše, co je obsaženo ve variantě základní. Navíc získáš další jídelníček, upravený na 3 chody denně. To se hodí zejména pro ty, kteří nejsou zvyklí jíst každé 3 hodiny a radši si dopřejí větší porce jídla. Můžeš si tak vyzkoušet, která varianta bude lépe sedět do tvého životního stylu. Součástí je navíc prodloužená spolupráce na 2 měsíce, abychom co nejlépe vše nastavili přímo pro tebe.

Jídelníček na míru
Alča

„Kamilovi jsem napsala ohledně změny jídelníčku asi před rokem, protože jsem potřebovala snížit a pak udržet váhu skrz závody. Běhám OCR, kde je třeba nejen rychlost, ale i síla. Jídelníček mi perfektně vyhovuje, cítím se líp, zažívání mi perfektně funguje. Moje rychlost se zvýšila, mám energii na cvičení. Jídelníček mi vyhovuje hlavně proto, že mám doporučené suroviny a já si je můžu seskládat podle sebe, na co mám chuť a jak to mám ráda.“
Alča navíc dokončila Spartan race Ultra, kvalifikovala se na MS v Ultra, ME ve Spartan race a stanula 4 x na bedně vítězů

Jídelníček na míru
Terka

„Je to už skoro čtvrt roku, co jsem dostala jídelníček od Kamila. Bála jsem se, že mi nebude vyhovovat tak radikální změna, protože jsem byla zvyklá jíst hodně sladké a bez něho jsem byla dost protivná. Jídelníček mě mile překvapil. Na výběr bylo spoustu jídel a já si je mohla poskládat sama, jak jsem chtěla. Spolupráce mě přiměla přemýšlet nad sebou úplně jinak. Začala jsem se mít ráda, začala jsem se více věnovat sportu a celkově jsem sama se sebou spokojenější.“

Jídelníček na míru
Tereza

„Jídelníček jsem si od Kamila nechala sestavit pár měsíců po porodu. I když jsem během těhotenství nepřibrala moc kil, chtěla jsem začít jíst lépe a dostat se zpět na svou původní váhu. Nejvíce se mi líbí výběr variant, protože si vždy dokážu najít tu nejméně náročnou a volný čas můžu věnovat synovi. Navíc mi váha postupně klesá, i přes momentální nedostatek pohybu. „

Pro koho jídelníček určen není?

Jídelníček NENÍ určen pro osoby, které mají jakékoliv omezení týkající se stravování! Dále je jídelníček určen pouze pro osoby starší 18 let, mladším osobám může sestavit jídelníček pouze dietolog nebo lékař. Nevypracovávám jídelníčky pro osoby, jejichž strava vyžaduje vyloučení nebo přísné omezení určité skupiny potravin (veganství, vegetariánství, lowcarb/lowfat).

Varianty jídelníčku

Základní varianta

1457 Kč

výpočet kalorického příjmu
výpočet makroživin
každý den 5 chodů
u každého chodu 10+ variant
1 měsíc spolupráce

Rozšířená varianta

1957 Kč

výpočet kalorického příjmu
výpočet makroživin
varianta: 5 chodů denně
u každého chodu 10+ variant
2 měsíce spolupráce
+ varianta: 3 chody denně

Spolupráce a týdenní kontroly

Spolupráci beru jako základní pilíř správného nastavení a fungování jídelníčku. I ten nejlépe sestavený jídelníček nemusí sedět úplně každému. Proto budeme společně kontrolovat tvůj progres a vše upravovat tak, aby ti jídelníček seděl co nejvíce. Kontroly budou probíhat jednou týdně, navíc ti budu během celé spolupráce nonstop k dispozici prostřednictvím e-mailu a zpráv na facebooku. Pomohu ti s motivací, podpořím tě, vysvětlím ti vše, co tě bude zajímat ohledně výživy.

Jak tedy začít?

jedna

Objednávka

Vyplníš objednávkový formulář, kde si vybereš variantu jídelníčku, vyplníš všechny údaje a provedeš platbu

dva

Vypracování

Nejpozději do 10 dní od připsání platby obdržíš vypracovaný jídelníček se všemi materiály a instrukcemi

tři

Spolupráce

Začneme společně pracovat na dosažení tvého cíle. Během spolupráce se ti pokusím předat maximum svých znalostí

Přestaň čekat na dokonalé načasování!

Když budeš čekat na to, až budeš mít lepší práci, až budou děti větší, až se život zpomalí, až se ti chuťové buňky změní samy od sebe, až ti začne zázračně chutnat zelenina, tak budeš čekat navždy. 

Život je rušný a chaotický a to se pravděpodobně nezmění. Proto ti pomohu přizpůsobit výživu tvému rušnému životnímu stylu , ať můžeš dosáhnout úspěchu bez ohledu na to, co ti život přichystá.

Boj s neudržitelnými dietami a spoléhání se na vůli k dosažení tvých cílů vede pouze k frustrujícímu cyklu omezování a přejídání. Tvrdá práce bez dosažení uspokojivých výsledků musí přestat.

Síla vůle a vnitřní motivace občas nevydrží. Proto se spolehni na pevné návyky a flexibilitu.

Často kladené dotazy

Přidej se do skupiny na facebooku

Pokud máš jakékoliv dotazy ohledně zdravého stravování, neváhej se přidat do skupiny na facebooku. Na všechny dotazy se snažím odpovídat přímo já, nebo můžeš požádat o pomoc ostatní členy skupiny.

Objednej si jídelníček na míru

Pokud chceš změnit své stravování, nabrat svaly nebo zhubnout, objednej si jídelníček na míru a začni na sobě pracovat společně se mnou!