Deník pro hubnutí

Deník pro kontrolu hubnutí a denních návyků

Sledujete svůj pokrok ve vaší snaze zhubnout v aplikaci, nebo dáváte přednost papírové verzi? Pokud jste fanoušci té papírové, můžete využít tento můj minimalistický diář. Můžete v něm sledovat váš úbytek kilogramů i centimetrů, zakreslovat si jej do grafu, kontrolovat svůj spánek, energii nebo vaše nové návyky.

V galerii níže můžete vidět, jak může takto vyplněný deník vypadat. Jeho vyplňování je naprosto jednoduché a zvládne to každý. Díky tomuto deníku budete mít přehled o tom, jak váš boj s kilogramy navíc probíhá. Budete vědět, který týden jste měli více energie a kdy jste trošku flákali cvičení. Zakreslování plnění nových návyků vám zase ukáže, jak se vám je daří plnit.

Pokud chcete mít tento deník v PDF připravený pro tisk, mám jej pro vás ke stažení zcela zdarma. I přesto bych vás o něco poprosil. Vytvoření tohoto deníku mi zabralo nějaký čas, proto pro mě bude velikou odměnou, když mě podpoříte. To můžete udělat tak, že hodíte palec stránce Kamil Holek – nutriční mentoring, přidáte se do soukromé skupiny Nutriční mentoring a nebo sdílením mých příspěvků. Samozřejmě budu rád, když mi napíšete, jak se vám deník líbí.

Nezapomeň článek sdílet!

1 názor na “Deník pro kontrolu hubnutí a denních návyků”

  1. Pingback: Proč začít s novoročními předsevzetími už teď? - Nutriční mentoring

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.